0 автострахование Полезная инфо
0
ул
ул
ул
ул
ул
0

0 тур страхование Новости страхования
0
ул
ул
ул
0
Нацкомфінпослуг узгодила придбання нідерландською IIC Ukraine B.V. 99,999% акцій страхової компанії «Провідна»
Національна комісія з врегулювання ринків фінансових послуг узгодила придбання компанією IIC Ukraine B.V. (Нідерланди) істотної частки в страховій компанії «Провідна» шляхом прямого придбання статутного капіталу страховика.
Директор International Insurance Consortium B.V. Якоб Вестерлакен підтвердив задоволеність акціонерів результатами інвестицій у «Провідну» і повідомив про готовність до подальших інвестицій у страховий сектор економіки України. Представник акціонерів повідомив, що за своїми фінансовими результатими Компанія займає гідне місце серед інших інвестиційних проектів ІІС B.V. в Словенії, Грузії, Болгарії.
За підсумками І півріччя 2017 року страхова команія «Провідна» збільшила об’єм страхових премій на 4,2%. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Сума страхових платежів склала 460 млн грн. Найбільшу частку мають медичне добровільне страхування (46,7%) і транспорте страхування, в тому числі ОСЦПВ – 30,2%. Страхові виплати компанії за І півріччя 2017 року склали 223 млн грн. При цьому було врегульовано 122 тис. страхових випадків.
Розробляючи стратегію подальшого розвитку компанії, основну увагу акціонери приділяють покращенню якості клієнтського сервісу, наданню клієнтам нових страхових продуктів, котрі відповідають їх потребам та забезпечують можливість отримання додаткових послуг, в тому числі асістанс-сервіс. Також плануєтья серйозна робота з оптимізації технологічних та організаційних процесів в компанії.